Kreslo EDERSON Halmar vo farbe cappuccino je nielen praktickým riešením do kancelárie, ale aj štýlovým doplnkom, ktorý podčiarkne charakter každého kancelárskeho interiéru. viac
Kreslo EDERSON Halmar je elegantný a funkčný kus nábytku, ideálny do pracovne alebo kancelárie. Toto kreslo vo farbe cappuccino dodáva teplo a štýl do každej miestnosti. Vyrobené z ekologickej kože, je nielen vzhľadovo atraktívne, ale tiež sa ľahko čistí a je extrémne odolné.
Vďaka funkcii MULTIBLOCK je táto stolička extrémne všestranná a prispôsobuje sa individuálnym preferenciám používateľa. To vám umožní nastaviť polohu sedadla a operadla a zaistiť optimálnu podporu chrbtice počas dlhej pracovnej doby. Jeho ergonomický dizajn zaisťuje pohodlie aj pri dlhom sedení, čo je dôležité pri kancelárskej práci. Pevná konštrukcia zaručuje stabilitu a bezpečnosť používania.
Kreslo EDERSON Halmar vo farbe cappuccino je nielen praktickým riešením do kancelárie, ale aj štýlovým doplnkom, ktorý podčiarkne charakter každého kancelárskeho interiéru.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- šírka: 76 cm
- hĺbka: 65 cm
- výška: 125-131 cm
- výška sedu: 50-56 cm
Materiál:
- ekokoža
- kov
Dodatočné informácie:
- MULTIBLOCK mechanizmus
- nenastaviteľné podrúčky
- dodávané v demontovanom stave

| Farba | cappuccino |
|---|---|
| Výška | 125 cm, 131 cm |
| Výška sedu | 50 cm, 56 cm |
| Hĺbka sedu | 45 cm |
| Šírka sedu | 47 cm |
| Šírka | 76 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 65 cm |
