Otočné kreslo FLORES je originálnou ponukou pre každého, kto ocenia praktické riešenia spojené s originálnym dizajnom a premysleným vzhľadom. viac
Otočné kreslo FLORES je originálnou ponukou pre každého, kto ocenia praktické riešenia spojené s originálnym dizajnom a premysleným vzhľadom. FLORES bolo vytvorené pre domáce kancelárie, študentské miestnosti a kancelárie, ktoré potrebujú silné, ale praktické akcenty, vďaka ktorým je priestor pekný a príjemný na pohľad. Otočná stolička sa skladá z dobre tvarovaného sedadla vybaveného podrúčkami optimálnej výšky. To všetko robí pozíciu, ktorú zaujímame pri pracovnom stole, pohodlnú a nezaťažuje chrbticu. Sedák je tiež potiahnutý originálnou látkou sivej farby a celé je podopreté nohou s niekoľkými plastovými krúžkami. Vďaka tomu je nábytok mobilný a nepredstavuje žiadne obmedzenia pri práci. Toto je najlepšia voľba, ak chceme vytvoriť zaujímavý, dizajnový priestor v našej domácej kancelárii alebo domácej kancelárii.
Vlastnosti produktu
- kancelárska stolička čalúnená látkou,
- TILT mechanizmus,
- aretácia operadla vo zvislej polohe,
- možnosť hojdania,
- nastaviteľná výška sedadla,
- čalúnené podrúčky,
- vrátane plastových koliesok,
- dodávané v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- šírka: 59 cm
- hĺbka: 70 cm
- výška: 92 - 102 cm
- výška sedu: 50 - 60 cm

| Farba | sivá |
|---|---|
| Výška | 102 cm, 92 cm |
| Výška sedu | 50 cm, 60 cm |
| Hĺbka sedu | 47 cm |
| Šírka sedu | 47 cm |
| Šírka | 59 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 70 cm |




