Hľadáte kancelárske kreslo, ktoré zaujme svojim jedinečným štýlom a komfortom používania? S potešením vám predstavujeme otočnú stoličku HELDER! Stolička je vybavená TILT mechanizmom, ktorý zvyšuje komfort používania. viac
Hľadáte kancelárske kreslo, ktoré zaujme svojim jedinečným štýlom a komfortom používania? S potešením vám predstavujeme otočnú stoličku HELDER! Stolička je vybavená TILT mechanizmom, ktorý zvyšuje komfort používania. Čalúnenie z mäkkej ekologickej kože zaručí pohodlie pri dlhodobom sedení.
Vďaka jednoduchému, ale elegantnému dizajnu sa toto kreslo dokonale hodí do rôznych kancelárskych interiérov a dodáva im jemný šarm a profesionálny charakter. Kancelárska stolička HELDER je perfektnou voľbou pre ľudí, ktorí oceňujú funkčnosť a pohodlie pri práci.
Rozmery:
- šírka: 66 cm
- hĺbka: 71 cm
- výška: 113-120 cm
- výška sedu: 49-56 cm
Nosnosť:
- 100 kg
Materiál:
- ekokoža
- kov
Dodatočné informácie:
- TILT mechanizmus
- dodávané v demontovanom stave

| Farba | čierna |
|---|---|
| Výška | 113 cm, 120 cm |
| Výška sedu | 49 cm, 56 cm |
| Hĺbka sedu | 48 cm |
| Šírka sedu | 50 cm |
| Šírka | 66 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 71 cm |
