Pokiaľ hľadáte pohodlné a štýlové otočné kreslo, model KEVIN splní vaše očakávania! Vybavené funkciou MULTIBLOCK a pevnou hliníkovou základňou zaisťuje pohodlie a odolnosť po mnoho rokov používania. viac
Pokiaľ hľadáte pohodlné a štýlové otočné kreslo, model KEVIN splní vaše očakávania! Vybavené funkciou MULTIBLOCK a pevnou hliníkovou základňou zaisťuje pohodlie a odolnosť po mnoho rokov používania. Čalúnené vysoko kvalitnou látkou v nadčasových farbách sa skvele hodí do rôznych kancelárskych interiérov. Vysoké operadlo stoličky zaručuje pohodlie a stabilné podrúčky zvyšujú pohodlie pri používaní.
Kreslo KEVIN je výbornou voľbou pre tých, ktorí hľadajú ako pohodlie, tak štýlový doplnok do kancelárie alebo pracovne.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- šírka: 74 cm
- hĺbka: 68 cm
- výška: 118-125 cm
- výška sedu: 47-54 cm
Materiál:
- tkanina
- hliník
Dodatočné informácie:
- MULTIBLOCK mechanizmus
- dodávané v demontovanom stave

| Farba | sivá |
|---|---|
| Výška | 118 cm, 125 cm |
| Výška sedu | 47 cm, 54 cm |
| Hĺbka sedu | 50 cm |
| Šírka sedu | 48 cm |
| Šírka | 74 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 68 cm |
