S potešením vám predstavujeme kancelársku stoličku MARIO, ktorá v sebe snúbi eleganciu a funkčnosť. Vybavený TILT mechanizmom umožňuje voľné hojdanie, čo bezpochyby zvyšuje komfort používania. viac
S potešením vám predstavujeme kancelársku stoličku MARIO, ktorá v sebe snúbi eleganciu a funkčnosť. Vybavený TILT mechanizmom umožňuje voľné hojdanie, čo bezpochyby zvyšuje komfort používania.
Vyrobené z ekologickej kože, vyzerá štýlovo a profesionálne, dokonale sa hodí k rôznym kancelárskym zariadeniam. Vďaka ergonomickému dizajnu a pevnej konštrukcii zaručuje kreslo MARIO pohodlie a odolnosť. Je to skvelé riešenie pre tých, ktorí hľadajú kombináciu vycibreného štýlu a pohodlia na pracovisku.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- šírka: 67 cm
- hĺbka: 75 cm
- výška: 114-124 cm
- výška sedu: 45-55 cm
Materiál:
- ekokoža
- polypropylén
- gumové kolieska
Dodatočné informácie:
- TILT mechanizmus
- dodávané v demontovanom stave

| Farba | čierna |
|---|---|
| Výška | 114 cm, 124 cm |
| Výška sedu | 45 cm, 55 cm |
| Hĺbka sedu | 52 cm |
| Šírka sedu | 52 cm |
| Šírka | 67 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 75 cm |
