Ergonomická stolička MASON je vynikajúci pracovný nástroj, ktorý sa nielen stará o zdravie užívateľa, ale tiež zaisťuje maximálne pohodlie po celý deň. viac
Predstavujeme revolučnú ergonomickú stoličku MASON, ktorá poskytuje bezkonkurenčné pohodlie pri dlhom sedení pri stole. Vďaka radu vymožeností, ako je funkcia MULTIBLOCK, nastaviteľné podrúčky, chrbtová opierka a nastaviteľná opierka hlavy, poskytuje stoličky vynikajúci komfort používania. Nastavenie podrúčiek a hlavovej opierky pomáha znížiť napätie v ramenách a krku a zároveň poskytuje relaxačný zážitok aj pri najintenzívnejšej práci.
Ergonomická stolička MASON je vynikajúci pracovný nástroj, ktorý sa nielen stará o zdravie užívateľa, ale tiež zaisťuje maximálne pohodlie po celý deň.
Nosnosť:
- 120 kg
Rozmery:
- šírka: 62 cm
- hĺbka: 62 cm
- výška: 120-130 cm
- výška sedu: 49-59 cm
Materiál:
- tkanina
- sieť
- polypropylén
- gumové kolieska
Vlastnosti produktu:
- MULTIBLOCK mechanizmus
- nastaviteľné podrúčky
- nastaviteľná opierka hlavy
- nastaviteľný oporný bod chrbta
- dodávané v demontovanom stave

| Farba | čierna |
|---|---|
| Výška | 130 cm, 120 cm |
| Výška sedu | 49 cm, 59 cm |
| Hĺbka sedu | 50 cm |
| Šírka sedu | 48 cm |
| Šírka | 62 cm |
| Nosnosť | 120 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 62 cm |
