Predstavujeme kreslo ROMANO, ktoré zaujme svojou eleganciou a funkčnosťou. Vďaka ergonomickému designu je jeho používanie čistým potešením. Vybavená TILT mechanizmom zaručuje maximálny komfort a pohodlie. viac
Predstavujeme kreslo ROMANO, ktoré zaujme svojou eleganciou a funkčnosťou. Vďaka ergonomickému designu je jeho používanie čistým potešením. Vybavená TILT mechanizmom zaručuje maximálny komfort a pohodlie. Mäkké podrúčky poskytujú podporu a znižujú svalové napätie, čo je nepochybne ďalšia výhoda prezentovaného kresla.
Kreslo ROMANO, vyrobené z vysoko kvalitnej eko kože a membránovej tkaniny, kombinuje štýl s odolnosťou. Ekokoža mu dodáva luxusný vzhľad a zároveň sa ľahšie udržuje v čistote, zatiaľ čo membránová tkanina zaisťuje dostatočné vetranie, obzvlášť dôležité pri dlhodobom používaní.
Pevná konštrukcia a starostlivé spracovanie robí kreslo ROMANO nielen estetickým, ale aj výnimočne odolným a stabilným. Je ideálnou voľbou ako do elegantných kancelárií, tak do moderných kancelárií, pretože kladie dôraz na profesionalitu a vycibrený vkus používateľa.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- šírka: 65 cm
- hĺbka: 72 cm
- výška: 113-121 cm
- výška sedu: 52-60 cm
Materiál:
- ekokoža
- membránová tkanina
kov
Dodatočné informácie:
- TILT mechanizmus
- dodávané v demontovanom stave

| Farba | čierna |
|---|---|
| Výška | 113 cm, 121 cm |
| Výška sedu | 52 cm, 60 cm |
| Hĺbka sedu | 47 cm |
| Šírka sedu | 50 cm |
| Šírka | 65 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 72 cm |
