Hľadáte kreslo, ktoré spája pohodlie a štýl? Spoznajte kancelársku stoličku STEVEN! Čalúnené ekokožou a látkou zaručuje nielen elegantný vzhľad, ale aj pohodlie aj pri dlhodobom používaní. viac
Hľadáte kreslo, ktoré spája pohodlie a štýl? Spoznajte kancelársku stoličku STEVEN! Čalúnené ekokožou a látkou zaručuje nielen elegantný vzhľad, ale aj pohodlie aj pri dlhodobom používaní. Vďaka mechanizmu TILT sa môžete v kresle voľne hojdať, čo vám umožní relaxovať pri intenzívnej práci. Vďaka univerzálnym farbám sa kreslo STEVEN skvele hodí do každého štýlu interiéru a dodáva mu moderný charakter.
Nosnosť:
- 120 kg
Rozmery:
- šírka: 65 cm
- hĺbka: 70 cm
- výška: 113-119 cm
- výška sedu: 49-57 cm
Materiál:
- ekokoža
- tkanina
- polypropylén
Dodatočné informácie:
- TILT mechanizmus
- dodávané v demontovanom stave

Parametre
| Farba | čierna, sivá |
|---|---|
| Výška | 113 cm, 119 cm |
| Výška sedu | 49 cm, 57 cm |
| Hĺbka sedu | 50 cm |
| Šírka sedu | 52 cm |
| Šírka | 65 cm |
| Nosnosť | 120 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 70 cm |
Stiahnúť
Bezpečnostné pokyny pre používanie kancelárske stoličky.pdf (pdf, 30.4 kB)
