Prezentované otočné kreslo VALERIO je moderným a elegantným riešením do každej kancelárie. Je vybavený inovatívnym mechanizmom TILT, umožňuje hojdanie, čo zvyšuje komfort používania. viac
Prezentované otočné kreslo VALERIO je moderným a elegantným riešením do každej kancelárie. Je vybavený inovatívnym mechanizmom TILT, umožňuje hojdanie, čo zvyšuje komfort používania.
Dizajnový vzhľad kombinuje materiály najvyššej kvality - ekokoži a látku, zaisťujúce odolnosť a výnimočný komfort. Nadčasové farby kresla vyzerajú štýlovo a harmonicky v rôznych kancelárskych interiéroch a dodávajú im nádych modernosti. Ergonomický dizajn a starostlivé spracovanie robia z kresla VALERIO dokonalú kombináciu funkčnosti a estetiky pre náročných užívateľov.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- šírka: 62 cm
- hĺbka: 69 cm
- výška: 115-122 cm
- výška sedu: 49-57 cm
Materiál:
- tkanina
- ekokoža
- polypropylén
Dodatočné informácie:
- TILT mechanizmus
- dodávané v demontovanom stave

| Farba | čierna, sivá |
|---|---|
| Výška | 115 cm, 122 cm |
| Výška sedu | 49 cm, 57 cm |
| Hĺbka sedu | 49 cm |
| Šírka sedu | 50 cm |
| Šírka | 62 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 69 cm |
