Tmavozelené kreslo Belton je umiestnené na tvarovaných nohách z čiernej práškovo lakovanej ocele. Moderné kreslo zaujme vysokým a profilovaným operadlom a praktickými bočnicami. viac
Tmavozelené kreslo Belton je umiestnené na tvarovaných nohách z čiernej práškovo lakovanej ocele. Moderné kreslo zaujme vysokým a profilovaným operadlom a praktickými bočnicami, ktoré vytvárajú decentne zaoblený sedák. Prezentovaný model Belton sa vyznačuje dekoratívnym prešívaním, ktoré dodáva nábytku nadýchaný vzhľad. Módne kreslo je celočalúnené zamatovou látkou, čo je esteticky príjemný materiál, ľahko sa udržuje v čistote a je príjemný na dotyk. Dodávané v demonte.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- šírka: 74 cm
- hĺbka: 73 cm
- výška: 78 cm
- výška sedu: 40 cm

Parametre
| Farba | zelená |
|---|---|
| Výška | 78 cm |
| Výška sedu | 40 cm |
| Hĺbka sedu | 49 cm |
| Šírka sedu | 48 cm |
| Šírka | 74 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 73 cm |