Žlté kreslo Belton zaujme vysokým a profilovaným operadlom a praktickými bočnicami, ktoré sedáku dodávajú jemné zaoblenie. viac
Žlté kreslo Belton zaujme vysokým a profilovaným operadlom a praktickými bočnicami, ktoré sedáku dodávajú jemné zaoblenie. Prezentovaný model Belton sa vyznačuje dekoratívnym prešívaním, ktoré dodáva nábytku nadýchaný vzhľad. Módne kreslo je celočalúnené žltou zamatovou látkou, čo je esteticky príjemný materiál, ľahko sa udržuje v čistote a je príjemný na dotyk. Kreslo je umiestnené na tvarovaných nohách vyrobených z čiernej práškovo lakovanej ocele. Prezentovaný model Belton v žltých farbách sa bude skvele vynímať v relaxačnom priestore industriálnej alebo modernej obývacej miestnosti. Dodávané v demonte.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- šírka: 74 cm
- hĺbka: 73 cm
- výška: 78 cm
- výška sedu: 40 cm

| Farba | žltá |
|---|---|
| Výška | 78 cm |
| Výška sedu | 40 cm |
| Hĺbka sedu | 49 cm |
| Šírka sedu | 48 cm |
| Šírka | 74 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 73 cm |
