Snívate o oáze odpočinku u vás doma? Čalúnené kreslo BYRON je dokonalým riešením, ktoré vám umožní vychutnať si chvíle pokoja a pohodlia. Dizajnová podoba kresielka a funkčné detaily z neho urobia neoddeliteľný prvok designu interiéru. viac
Snívate o oáze odpočinku u vás doma? Čalúnené kreslo BYRON je dokonalým riešením, ktoré vám umožní vychutnať si chvíle pokoja a pohodlia. Dizajnová podoba kresielka a funkčné detaily z neho urobia neoddeliteľný prvok designu interiéru. Čalúnené látkou Vardo na čiernych oceľových nohách zaujme svojim vzhľadom a poskytuje bezkonkurenčné pohodlie pri odpočinku.
Látka Vardo vytvára elegantný, mimoriadne príjemný poťah na kreslo. Čierne oceľové nohy nielen dodávajú charakter a stabilitu, ale taktiež poskytujú pevnú oporu. Doprajte si chvíľku relaxácie v spoločnosti kresla BYRON a doprajte si blažený odpočinok v pohodlí domova. Vyžaduje montáž.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- šírka 72 cm
- hĺbka 85 cm
- výška 92 cm
- výška sedu 45 cm

| Farba | sivá |
|---|---|
| Výška | 92 cm |
| Výška sedu | 45 cm |
| Hĺbka sedu | 58 cm |
| Šírka sedu | 48 cm |
| Šírka | 72 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 85 cm |





