Toto jedinečné a neuveriteľne pohodlné kreslo je skvelou kombináciou dobrého vkusu a funkčnosti, vďaka ktorej plne splní očakávania aj tých najnáročnejších ľudí. Bezpochyby bude elegantným a mimoriadne praktickým doplnkom každej vkusne zariadenej obývacej miestnosti alebo kancelárie. viac
Toto jedinečné a neuveriteľne pohodlné kreslo je skvelou kombináciou dobrého vkusu a funkčnosti, vďaka ktorej plne splní očakávania aj tých najnáročnejších ľudí. Bezpochyby bude elegantným a mimoriadne praktickým doplnkom každej vkusne zariadenej obývacej miestnosti alebo kancelárie. Mäkké sedadlo a operadlo sú vyplnené hrubou vrstvou čalúnickej peny, vďaka čomu je používanie plne príjemné a pohodlné. Čalúnená je kvalitná ekokoža MG 21. Ekokoža je syntetický materiál s povrchovou vrstvou polyuretánu, známy tiež ako koženka. Je veľmi príjemná na dotyk, nelepí, je vysoko odolná proti oderu, má výbornú pevnosť aj ťažnosť, skvele sa udržuje a čistí. Je teda veľmi vhodná aj pre alergikov. Masívne bukové nôžky sú v tmavom prevedení venge.
Dodávané v čiastočnom demontovanom stave. Nosnosť kresla je 120 kg, jeho samotná váha 33 kg.
Rozmery:
- výška 69 cm
- výška sedu 42 cm
- šírka 100 cm
- hĺbka sedu 55 cm
- celková hĺbka 85 cm
- výška nohy 12 cm
| Farba | červená |
|---|---|
| Výška | 69 cm |
| Výška sedu | 42 cm |
| Hĺbka sedu | 55 cm |
| Celková hĺbka | 85 cm |
| Šírka | 100 cm |
| Nôžky | drevené - wenge |
| Nosnosť | 120 kg |
| Distribútor | BELIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Rzeczna 4, 44-351 Turza Śląska (belia.zamowenia@gmail.com) |







