S potešením vám predstavujeme kreslo s podnožkou DARIO – elegantný kus nábytku v modernom štýle. Starostlivo lemované látkou príjemnou na dotyk zaisťuje nielen luxusný vzhľad, ale aj pohodlie pri používaní. viac
S potešením vám predstavujeme kreslo s podnožkou DARIO – elegantný kus nábytku v modernom štýle. Starostlivo lemované látkou príjemnou na dotyk zaisťuje nielen luxusný vzhľad, ale aj pohodlie pri používaní.
Kreslo DARIO je vybavené hojdacou funkciou, ktorá z neho robí nielen praktický, ale aj funkčný prvok každého moderného interiéru. Tvarované operadlo zaručuje dostatočnú oporu pre chrbát, čo umožňuje úplné uvoľnenie pri používaní stoličky. Kreslo DARIO vďaka svojmu štýlu a funkčnosti skvele zapadne do každého moderného interiéru. Nie je to len kus nábytku, je to aj elegantný doplnok, ktorý miestnosti dodá jedinečnú atmosféru a charakter. Vyžaduje montáž.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery kresla:
- šírka 80 cm
- hĺbka 90 cm
- výška 100 cm
- výška sedu 45 cm
Rozmery podnožky:
- šírka 50 cm
- hĺbka 45 cm
- výška 42 cm

| Farba | sivá |
|---|---|
| Výška | 100 cm |
| Výška sedu | 45 cm |
| Hĺbka sedu | 40 cm |
| Šírka sedu | 40 cm |
| Šírka | 80 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 90 cm |
















