Kreslo ENRICO je elegantný kus nábytku, ktorý zaujme nielen svojim vzhľadom, ale aj pohodlím. Zelená zamatová látka zaisťuje príjemný omak. viac
Kreslo ENRICO je elegantný kus nábytku, ktorý zaujme nielen svojim vzhľadom, ale aj pohodlím. Zelená zamatová látka zaisťuje príjemný omak a jemné zmeny odtieňa vyplývajúce z usporiadania chĺpkov jej dodávajú ešte väčšie kúzlo. Mäkký sedák navyše zaručuje pohodlie pri odpočinku. Dekoratívna preglejka v prírodnej farbe dreva na prednej časti kresla je elegantným detailom, ktorý určite zaujme. Kreslo ENRICO je kus nábytku, ktorý sa perfektne hodí do zariadenia modernej obývacej miestnosti a dodáva mu eleganciu a štýl.
Nosnosť:
- 120 kg
Rozmery:
- šírka: 72 cm
- hĺbka: 72 cm
- výška: 71 cm
- výška sedu: 40 cm

Parametre
| Farba | zelená |
|---|---|
| Výška | 71 cm |
| Výška sedu | 40 cm |
| Hĺbka sedu | 52 cm |
| Šírka sedu | 48 cm |
| Šírka | 72 cm |
| Nosnosť | 120 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 72 cm |








