Kreslo FODEN 2 svojim vzhľadom odkazuje k boho štýlu, nájde teda uplatnenie aj v takto zariadenej obývacej miestnosti. Kreslo sa líši od typických kresielok známych z bytových interiérov, čím je zaujímavé. viac
Kreslo FODEN 2 svojim vzhľadom odkazuje k boho štýlu, nájde teda uplatnenie aj v takto zariadenej obývacej miestnosti. Kreslo sa líši od typických kresielok známych z bytových interiérov, čím je zaujímavé. Aj napriek svojmu netradičnému vzhľadu nábytok nestráca na funkčnosti. Vzhľadom na to, že je nízke, bude najlepšie umiestnené v blízkosti konferenčného stolíka. Sedák a operadlo stoličky sú v prírodnej farbe. Kreslo je vyrobené z ratanu, materiálu známeho svojou vysokou odolnosťou voči meniacim sa poveternostným podmienkam. FODEN 2 spočíva na štyroch nízkych nohách, ktoré sú vyrobené z masívneho jaseňového dreva aj v prírodnej farbe. Dodávané v demonte.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- šírka: 70 cm
- hĺbka: 82 cm
- výška: 74 cm
- výška sedu: 41 cm

| Farba | přírodní |
|---|---|
| Výška | 74 cm |
| Výška sedu | 41 cm |
| Hĺbka sedu | 46 cm |
| Šírka sedu | 59 cm |
| Šírka | 70 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 82 cm |








