Kreslo GUIDO zaujme nielen svojim vzhľadom, ale taktiež poskytuje bezkonkurenčné pohodlie pri relaxácii. Jej ergonomický tvar a mäkké, pohodlné čalúnenie zaručujú relaxačný zážitok aj po dlhom dni. viac
Vážite si pohodlie, originálny dizajn a originálny štýl? Máme pre vás skvelú ponuku - kreslo GUIDO. Tento jedinečný kus nábytku vnáša do každého interiéru notu elegancie a modernosti a poteší nielen svojim štýlom, ale aj bezkonkurenčným komfortom pri používaní. Model GUIDO je dokonalou kombináciou originálneho designu a materiálov najvyššej kvality. Čalúnenie tohto jedinečného kresla je vysoko kvalitné a príjemné na dotyk.
Kreslo GUIDO zaujme nielen svojim vzhľadom, ale taktiež poskytuje bezkonkurenčné pohodlie pri relaxácii. Jej ergonomický tvar a mäkké, pohodlné čalúnenie zaručujú relaxačný zážitok aj po dlhom dni. Vyžaduje montáž.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- šírka 80 cm
- hĺbka 84 cm
- výška 81 cm
- výška sedu 40 cm

| Farba | sivá |
|---|---|
| Výška | 81 cm |
| Výška sedu | 40 cm |
| Hĺbka sedu | 50 cm |
| Šírka sedu | 40 cm |
| Šírka | 80 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 84 cm |







