Kvalitné kreslo LUXOR svojim tvarom pripomína hojdaciu sieť - môžete si v ňom čítať knihu, sledovať svoj obľúbený seriál alebo si zdriemnuť. viac
Kvalitné kreslo LUXOR svojim tvarom pripomína hojdaciu sieť - môžete si v ňom čítať knihu, sledovať svoj obľúbený seriál alebo si zdriemnuť. Masívna konštrukcia je čalúnená prírodnou kompozitnou kožou v nadčasovej hnedej farbe, ktorá skvele zapadne do štýlu retro a vintage interiérov. Hlboké kreslo s vysokým operadlom a mierne zaoblenými podrúčkami bolo vytvorené pre ľudí, ktorí chcú spojiť pohodlie s jedinečnou formou. Hnedý tvar vnesie do vybranej miestnosti aspekt luxusu a vysokej elegancie. Materiál použitý na čalúnenie kresla je známy zvýšenou odolnosťou proti nečistotám a mechanickému poškodeniu a ľahko sa udržuje v čistote. Prednosťou prezentovaného modelu LUXOR je stabilná konštrukcia podnože v tvare kríža z nerezovej ocele. Vyžaduje montáž.
Nosnosť:
- 120 kg
Rozmery:
- výška: 96 cm
- výška sedu: 36 cm
- šírka: 86 cm
- hĺbka: 94 cm

| Farba | hnedá |
|---|---|
| Výška | 96 cm |
| Výška sedu | 36 cm |
| Hĺbka sedu | 49 cm |
| Šírka sedu | 50 cm |
| Šírka | 86 cm |
| Nosnosť | 120 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 94 cm |

