Kreslo PASTORE klasického tvaru je čalúnené odolnou látkou vo svetlo béžovej farbe a harmonicky sa kombinuje so svetlou formou podrúčiek a nôh z masívneho kaučukovníka vo farbe svetlého orecha. viac
Kreslo PASTORE klasického tvaru je čalúnené odolnou látkou vo svetlo béžovej farbe a harmonicky sa kombinuje so svetlou formou podrúčiek a nôh z masívneho kaučukovníka vo farbe svetlého orecha, výsledkom je kus nábytku s jednoduchým, ale originálnym tvarom, ktorý u návštevníkov vzbudí prekvapenie. Čalúnené kreslo je nenahraditeľným prvkom vybavenia obývacej miestnosti. Mäkké operadlo a sedadlo poskytujú vynikajúcu oporu chrbta a uvoľneniu tela po celom dni. Spolu s konferenčným stolíkom vytvoria pohodlné miesto na oddych. Čalúnené kreslo do obývacej miestnosti PASTORE skvele poslúži v klasických aj vintage interiéroch a pritom nám poskytne maximálne pohodlie. Ideálne do obývacej miestnosti, kancelárie alebo čakárne.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- šírka: 66 cm
- hĺbka: 70 cm
- výška: 76 cm
- výška sedu: 47,5 cm

| Farba | béžová |
|---|---|
| Výška | 76 cm |
| Výška sedu | 47,5 cm |
| Hĺbka sedu | 45 cm |
| Šírka sedu | 54 cm |
| Šírka | 66 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 70 cm |
