Svetloružová pohovka AMORINITO XL krásne doplní očarujúce interiéry. Je ideálny do obývacej miestnosti so zlatým konferenčným stolíkom, elegantnej čakárne alebo aj do modernej kancelárie. viac
Svetloružová pohovka AMORINITO XL krásne doplní očarujúce interiéry. Je ideálny do obývacej miestnosti so zlatým konferenčným stolíkom, elegantnej čakárne alebo aj do modernej kancelárie. Pohovka AMORINITO je čalúnená svetlo ružovou zamatovou látkou, ktorá odráža svetlo s výrazným ligotom a zároveň je neuveriteľne mäkká na dotyk, čo evokuje pocit luxusu a veľmi príjemného pocitu. Pohovka stojí na chrómovaných oceľových nohách zlatej farby. Nosnosť 200 kg. Montáž je veľmi jednoduchá - stačí pripevniť nožičky.
Nosnosť:
- 200 kg
Rozmery:
- šírka 127 cm
- šírka sedu 104 cm
- výška 77 cm
- výška sedu 45 cm
- hĺbka 77 cm
- hĺbka sedu 56 cm

| Farba | ružová |
|---|---|
| Výška | 77 cm |
| Výška sedu | 45 cm |
| Hĺbka sedu | 56 cm |
| Šírka sedu | 104 cm |
| Šírka | 127 cm |
| Nosnosť | 200 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 77 cm |







