Táto unikátna pohovka vďačí za svoje prednosti a stabilnú konštrukciu premyslenému dizajnu a použitiu kvalitných materiálov. Ide bezpochyby o luxusný kus nábytku, ktorý sa vďaka svojmu prepracovanému dizajnu bude skvele hodiť k najrôznejším interiérovým aranžmánom. viac
Táto unikátna pohovka vďačí za svoje prednosti a stabilnú konštrukciu premyslenému dizajnu a použitiu kvalitných materiálov. Ide bezpochyby o luxusný kus nábytku, ktorý sa vďaka svojmu prepracovanému dizajnu bude skvele hodiť k najrôznejším interiérovým aranžmánom. Sedieť na ňu bude skutočným potešením. Pripravte sa na pohodlie, ktoré ste predtým nepoznali. Mäkké operadlo a sedák sú vyrobené zo silnej vrstvy čalúnickej peny a zaisťujú tak vysoký komfort sedenia a relaxácie. K pohovke je možné dokúpiť z rovnakej kolekcie aj trojmiestnu pohovku a kreslo.
Čalúnené je kvalitnou zamatovou látkou zvanou RIVIERA 21. Na dotyk je príjemne mäkká. Jej štruktúra je jemná a takmer neviditeľná. Nohy sú pevné bukové.
Dodávané v čiastočnom demonte, stačí naskrutkovať nožičky. Nosnosť pohovky je 150 kg, jej samotná váha 40 kg.
Rozmery:
- výška 78 cm
- výška sedu 43 cm
- šírka 152 cm
- hĺbka sedu 60 cm
- celková hĺbka 85 cm
| Farba | béžová |
|---|---|
| Výška | 78 cm |
| Výška sedu | 43 cm |
| Hĺbka sedu | 60 cm |
| Celková hĺbka | 85 cm |
| Šírka | 152 cm |
| Nôžky | bukové |
| Nosnosť | 150 kg |
| Distribútor | BELIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Rzeczna 4, 44-351 Turza Śląska (belia.zamowenia@gmail.com) |









