Pohodlné kreslo AGUSTIN 2 v módnej a obľúbenej tmavo zelenej farbe je módnym hitom interiérového dizajnu, ktorý ukradol srdce všetkým milovníkom jedinečných farieb a jedinečného nábytku. viac
Pohodlné kreslo AGUSTIN 2 v módnej a obľúbenej tmavo zelenej farbe je módnym hitom interiérového dizajnu, ktorý ukradol srdce všetkým milovníkom jedinečných farieb a jedinečného nábytku. Kreslo je čalúnené zamatovou látkou, ktorá je mäkká a príjemná na dotyk a krásne sa leskne av závislosti od smeru chĺpkov môže mierne meniť svoj odtieň. Pohodlné sedadlo a vysoké operadlo s ušami zaistí pohodlie pri sedení.
Kreslo AGUSTIN 2 VELVET je vybavené výsuvnou podnožkou a čalúnenými, mäkkými podrúčkami, ktoré odľahčia vašim pažiam. Klasický dizajn nábytku a funkčný systém rozkladania robia z kresla s podnožkou nenahraditeľný kus nábytku pre ľudí, ktorí si cenia pohodlie a funkčnosť. Polohovacie kreslo je mimoriadne praktický kus nábytku. Umožní vám plnohodnotnú relaxáciu po náročnom dni a umožní vám aj popoludňajšie šlofíky. Ideálne do obývacej miestnosti, miestnosti pre hostí alebo spálne, rovnako ako do domácej kancelárie. Určené na svojpomocnú montáž.
Nosnosť:
- 120 kg
Rozmery:
- šírka: 75 cm
- hĺbka: 92 cm
- výška: 107 cm
- výška sedu: 45 cm

| Farba | zelená |
|---|---|
| Výška | 107 cm |
| Výška sedu | 45 cm |
| Hĺbka sedu | 52 cm |
| Šírka sedu | 46 cm |
| Šírka | 75 cm |
| Nosnosť | 120 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 92 cm |

















