Kreslo Amore - relax na dosah ruky. Pohodlné, štýlové a funkčné – kreslo Amore s elektrickým polohovaním a relaxačnou funkciou je zárukou skutočnej relaxácie. Mäkké, prešívané čalúnenie obopína telo a poskytuje pohodlie, ktoré vám umožnia zabudnúť na únavu. viac
Kreslo Amore - relax na dosah ruky. Pohodlné, štýlové a funkčné – kreslo Amore s elektrickým polohovaním a relaxačnou funkciou je zárukou skutočnej relaxácie. Mäkké, prešívané čalúnenie obopína telo a poskytuje pohodlie, ktoré vám umožnia zabudnúť na únavu.
Vysoké, prešívané operadlo a široké podrúčky poskytujú maximálnu oporu a pohodlie. Mäkké čalúnenie so subtílnou štruktúrou sa perfektne hodí do klasických aj moderných interiérov a dodáva im ľahkosť a teplo. Vďaka elektrickému nastavovaniu si uhol sedadla a podnožky ľahko prispôsobíte svojim potrebám. Funkcia relax poskytuje plnú oporu pre chrbát a nohy a znižuje svalové napätie. Port USB vám umožní pohodlne nabíjať telefón alebo tablet bez toho, aby ste museli vstávať.
Kvalitné materiály odolné proti opotrebovaniu, pevná konštrukcia a tichý sklápací mechanizmus zaistia, že vám kreslo bude slúžiť dlhú dobu.
Nosnosť:
- 120 kg
Rozmery:
- výška 86 - 100 cm
- výška sedu 50 - 55 cm
- šírka 105 cm
- hĺbka 100 – 168 cm
Dodávané v demontovanom stave.

| Farba | béžová |
|---|---|
| Výška | 100 cm, 86 cm |
| Výška sedu | 50 cm, 55 cm |
| Hĺbka sedu | 55 cm |
| Šírka sedu | 40 cm |
| Šírka | 105 cm |
| Nosnosť | 120 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 100 cm, 168 cm |



