Relaxačné kreslo FELIPE 2 VELVET je mimoriadne pohodlné kreslo do obývačky s polohovacou funkciou. Kreslo je čalúnené zamatovou látkou horčicovej farby. viac
Kreslo FELIPE 2 je pohodlné a mimoriadne pohodlné kreslo do obývačky s relaxačnou funkciou. Pohodlné operadlo, mäkký sedák a podrúčky vám umožnia správne umiestnenie tela a relaxáciu. Kreslo je čalúnené jemnou zamatovou látkou v módnej horčicovej farbe, ktorá sa hodí takmer ku každému dekoru. Zamatová látka je výnimočne mäkká a na slnku sa jemne leskne. Kresielko FELIPE 2 má funkciu naklápania - to znamená, že sa operadlo kresla zníži a opierka nôh sa vysunie. V pololehe sa môžete úplne uvoľniť a oddýchnuť si. Určené na svojpomocnú montáž.
Nosnosť:
- 120 kg
Rozmery:
- šírka: 64 cm
- hĺbka: 84 cm
- výška: 103 cm
- výška sedu: 48 cm

| Farba | horčicová |
|---|---|
| Výška | 103 cm |
| Výška sedu | 48 cm |
| Hĺbka sedu | 50 cm |
| Šírka sedu | 48 cm |
| Šírka | 64 cm |
| Nosnosť | 120 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 84 cm |


