Relaxácia, ktorá sa vám prispôsobí. Objavte nový rozmer pohodlia s elektricky polohovateľným kreslom GELATO, ktoré sa dokonale prispôsobí vašim individuálnym potrebám. Vďaka plynulému nastaveniu ľahko nájdete ideálnu polohu pre odpočinok a funkcia relax poskytne plnú oporu vašim nohám a chrbtu. viac
Relaxácia, ktorá sa vám prispôsobí. Objavte nový rozmer pohodlia s elektricky polohovateľným kreslom GELATO, ktoré sa dokonale prispôsobí vašim individuálnym potrebám. Vďaka plynulému nastaveniu ľahko nájdete ideálnu polohu pre odpočinok a funkcia relax poskytne plnú oporu vašim nohám a chrbtu.
Dizajn, ktorý poteší. Vďaka elegantnej siluete v štýle krídiel kreslo obopína telo a poskytuje pocit útulnosti a relaxácie. Sivá farba s jemnou textúrou dodávajú interiéru modernú harmóniu a štíhly tvar sa perfektne hodí ku klasickým aj moderným aranžmánom.
Integrovaný elektrický mechanizmus umožňuje jednoduchú a intuitívnu zmenu polohy. Ovládací panel umožňuje bez námahy sklopiť sedák a zdvihnúť opierku nôh, čo zaisťuje vždy optimálnu podporu tela.
Vysoko kvalitné materiály a pevná konštrukcia zaručujú spoľahlivosť. Mäkké čalúnenie odolné proti opotrebeniu je príjemné na dotyk a tichý mechanizmus funguje hladko a zaisťuje odolnosť nábytku.
Nosnosť:
- 120 kg
Rozmery:
- výška 95 - 109 cm
- výška sedu 48 - 53 cm
- hĺbka 91 - 161 cm
- šírka 83 cm
Dodávané v demontovanom stave.

| Farba | sivá |
|---|---|
| Výška | 95 cm, 109 cm |
| Výška sedu | 48 cm, 53 cm |
| Hĺbka sedu | 53 cm |
| Šírka sedu | 53 cm |
| Šírka | 83 cm |
| Nosnosť | 120 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 91 cm, 161 cm |












