S potešením vám predstavujeme unikátne kreslo, ktoré vďaka funkcii kolísky zaručuje nielen pohodlný odpočinok, ale aj jedinečné relaxačné zážitky. viac
S potešením vám predstavujeme unikátne kreslo, ktoré vďaka funkcii kolísky zaručuje nielen pohodlný odpočinok, ale aj jedinečné relaxačné zážitky. Relaxačné kreslo KARIM je dokonalým riešením pre ľudí, ktorí hľadajú chvíle úplnej relaxácie a blaženého odpočinku. Je vybavené funkciou rozkladania a inovatívnou funkciou kolísky a poskytuje jedinečný zážitok pri relaxácii. Možnosť jemného pohupovania vám umožní uvoľniť telo i myseľ a vytvoriť atmosféru pokoja a harmónie. Je čalúnené vysoko kvalitnou látkou, ktorá zaisťuje pohodlie, odolnosť a ľahké čistenie.
Nosnosť:
- 120 kg
Rozmery:
- šírka: 85 cm
- hĺbka: 100-167 cm
- výška: 103 cm
- výška sedu: 50 cm
Ďalšie informácie:
- polohovacie kreslo s funkciou kolísky
- vyžaduje montáž

| Farba | béžová |
|---|---|
| Výška | 103 cm |
| Výška sedu | 50 cm |
| Hĺbka sedu | 55 cm |
| Šírka sedu | 57 cm |
| Šírka | 85 cm |
| Nosnosť | 120 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 100 cm, 167 cm |









