Kreslo Optima bolo vytvorené pre ľudí, ktorí oceňujú najvyšší možný komfort používania. Jedná sa o jedinečný kus nábytku, ktorý určite osloví aj tie najnáročnejšie. viac
Kreslo Optima bolo vytvorené pre ľudí, ktorí oceňujú najvyšší možný komfort používania. Jedná sa o jedinečný kus nábytku, ktorý určite osloví aj tie najnáročnejšie. Má nastaviteľnú výšku a uhol chrbtovej a nožnej opierky. Vďaka tomu si toto kreslo najlepšie prispôsobíte svojim potrebám. Dá sa na nej pohodlne sedieť a čítať si knihu, ale aj ležať a relaxovať. Kreslo Optima bude skvelým riešením do každej kancelárie alebo obývačky. Bude dobre fungovať v moderných aj klasických interiéroch, pretože má veľmi jednoduchý, vkusný štýl. Nábytok obývacej miestnosti je celý čalúnený ekologickou kožou a PVC materiálom v dekore béžovej. Určené na svojpomocnú montáž.
Nosnosť:
- 136 kg
Rozmery:
- šírka 74 cm
- hĺbka 80-139 cm
- výška 84-101 cm
- výška sedadla 44 cm

| Farba | béžová |
|---|---|
| Výška | 101 cm, 84 cm |
| Výška sedu | 44 cm |
| Hĺbka sedu | 45 cm |
| Šírka sedu | 50 cm |
| Šírka | 74 cm |
| Nosnosť | 136 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 80 cm, 139 cm |