Kreslo OPTIMA sa bude vďaka svojmu komfortnému prevedeniu perfektne vynímať v interiéri obývacej miestnosti aj súkromnej kancelárie. viac
Kreslo OPTIMA sa bude vďaka svojmu komfortnému prevedeniu perfektne vynímať v interiéri obývacej miestnosti aj súkromnej kancelárie. Elegantné kreslo vyniká od ostatných modelov pohodlným sedákom a decentne členenými podrúčkami. Nábytok obývacej miestnosti je celý čalúnený ekologickou kožou a PVC materiálom v dekore svetlého cappuccina. Polohovacie kreslo OPTIMA s podhlavníkom je vybavené relaxačnou funkciou, ktorá vám umožní dokonale prispôsobiť nábytok vašim individuálnym potrebám a požiadavkám - je možné nastaviť uhol operadla a podnožky. Ergonomický dizajn je zárukou pohodlia a komfortu po náročnom pracovnom dni. Určené na svojpomocnú montáž.
Nosnosť:
- 136 kg
Rozmery:
- šírka 74 cm
- hĺbka 80-139 cm
- výška 84-101 cm
- výška sedadla 44 cm

| Farba | cappuccino |
|---|---|
| Výška | 101 cm, 84 cm |
| Výška sedu | 44 cm |
| Hĺbka sedu | 45 cm |
| Šírka sedu | 50 cm |
| Šírka | 74 cm |
| Nosnosť | 136 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 80 cm, 139 cm |