Polohovacie kreslo WONDER je vynikajúcou voľbou, keď hľadáte pohodlný kus nábytku na odpočinok po dlhom dni v práci. Kreslo má zabudovaný gombík, vďaka ktorému sa veľmi ľahko rozkladá. viac
Polohovacie kreslo WONDER je vynikajúcou voľbou, keď hľadáte pohodlný kus nábytku na odpočinok po dlhom dni v práci. Kreslo má zabudovaný gombík, vďaka ktorému sa veľmi ľahko rozkladá. Kreslo v rozloženom stave umožňuje takmer úplné ležanie a zároveň má výsuvnú podnožku, ktorá umožňuje pohodlné polohovanie nôh. Podrúčky poskytujú pohodlnú oporu pre vaše ruky pri odpočinku. Čalúnené kreslo je navyše vybavené funkciou kolísky, takže sa v kresle môžete mierne pohupovať. Kreslo je čalúnené zamatovou látkou v populárnej horčicovej farbe. Vďaka zamatovej tkanine je kreslo výnimočne mäkké a príjemné na dotyk. Všetky tieto vlastnosti robia z polohovacieho kresla WONDER vynikajúcu voľbu pre ľudí, ktorí si cenia pohodlie a elegantný vzhľad nábytku. Dodávané v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 120 kg
Rozmery:
- šírka: 72 cm
- hĺbka: 95-140 cm
- výška: 98-90 cm
- výška sedu: 50 cm

| Farba | horčicová |
|---|---|
| Výška | 90 cm, 98 cm |
| Výška sedu | 50 cm |
| Hĺbka sedu | 52 cm |
| Šírka sedu | 52 cm |
| Šírka | 72 cm |
| Nosnosť | 120 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 95 cm, 140 cm |

















