Rozkladacia pohovka RIGATTO vďaka modernému dizajnu, nastaviteľným opierkam hlavy a širokým lakťovým opierkam kombiuje vysokú estetiku s maximálnym komfortom. viac
Rozkladacia pohovka RIGATTO vďaka modernému dizajnu, nastaviteľným opierkam hlavy a širokým lakťovým opierkam kombiuje vysokú estetiku s maximálnym komfortom. Dokonale doplní interéry zariadené v modernom, minimalistickom, loftovom alebo očarujúcom štýle a poslúži ako ústredný bod. Každá z troch opierok hlavy má samostatné nastavenie sklonu v 5 polohách, čo vám umožňuje prispôsobiť si ju vašim individuálnym potrebám. Vďaka jednoduchému mechanizmu rozkladania ponúka rýchle riešenie na prespanie hostí.
Je to ideálne miesto na odpočinok pri čítaní knihy, sledovanie filmu alebo len na odpočinok po dlhom dni. Pohovku je možné doplniť ďalším nábytkom z kolekcie RIGATTO, ktorá spolu vytvára harmonický a štýlový priestor, ktorý nabáda k tráveniu času v ňom.
Rozmery:
- výplň sedadla: pena + vlnité pružiny
- celková šírka: 280 cm
- celková hĺbka: 100 cm
- celková výška: 71 - 87 cm
- šírka sedadla 215 cm
- hĺbka sedu 58 cm
- výška sedu 43 cm
- výška lakťovej opierky 60 cm
- priestor na spanie 215 x 126 cm
Pohovka RIGATTO bola navrhnutá s ohľadom na každodenné použitie, vrátane rodinnej relaxácie. Jej zosilnená konštrukcia zaručuje odolnosť a stabilitu. Pohovka je čalúnená látkou KRONOS, jedná sa o látku zamatovú a elegantnú, s ľahkým leskom.
Dodávané v demontovanom stave. Užite si pohodlie každý deň.
| Farba | modrá |
|---|---|
| Výška | 87 cm, 71 cm |
| Výška sedu | 43 cm |
| Hĺbka sedu | 58 cm |
| Celková hĺbka | 100 cm |
| Šírka sedu | 215 cm |
| Šírka | 280 cm |
| Spacia plocha | 215 x 126 cm |
| Distribútor | Adams Group Mariusz Adamski, Ligota 59b, 63-507 Kobyla Góra (recepcja@adamsgroup.pl) |



















