Otočná stolička FROST je moderný a pohodlný kus nábytku, ideálny do detskej miestnosti alebo do miestnosti pre študentov. Jej ergonomický dizajn poskytuje dostatočnú oporu chrbta, čo podporuje správne držanie tela pri štúdiu a odpočinku. viac
Otočná stolička FROST je moderný a pohodlný kus nábytku, ideálny do detskej miestnosti alebo do miestnosti pre študentov. Jej ergonomický dizajn poskytuje dostatočnú oporu chrbta, čo podporuje správne držanie tela pri štúdiu a odpočinku. Čalúnenie je vyrobené z materiálu odolného proti oderu. Mäkký sedák a pohodlné podrúčky zvyšujú komfort používania. Stabilné podnož a pevný rám zaručujú odolnosť a bezpečnosť.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- výška 78 - 88 cm
- šírka 42,4 cm
- hĺbka/dĺžka 55 cm
- výška sedu 43 - 53 cm
Materiál sedadla / operadla: eko koža, polypropylén
Dodávané v demontovanom stave. Nosnosť 100 kg.

| Farba | čierna |
|---|---|
| Výška | 88 cm, 78 cm |
| Výška sedu | 43 cm, 53 cm |
| Hĺbka sedu | 42 cm |
| Šírka sedu | 42,4 cm |
| Šírka | 42,4 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 55 cm |

