Odporúčame vám objaviť toto jedinečné kreslo, ktoré ponúka nielen bezkonkurenčné pohodlie, ale aj inovatívne funkcie prispôsobené moderným potrebám. viac
Odporúčame vám objaviť toto jedinečné kreslo, ktoré ponúka nielen bezkonkurenčné pohodlie, ale aj inovatívne funkcie prispôsobené moderným potrebám. Relaxačné kreslo JAMAL je vybavené funkciou elektrického sklápania a USB zásuvkou zaisťujúcou maximálne pohodlie a praktickosť. Vďaka možnosti elektrického naklápania si polohu kresla ľahko prispôsobíte svojim preferenciám a zaistíte tak dokonalú oporu a relaxáciu.
Vstavaná zásuvka USB navyše umožňuje nabíjať elektronické zariadenia bez toho, aby ste opustili pohodlný relaxačný priestor. Látkový materiál ODIN, ktorým bolo kreslo čalúnené, zaručuje nielen estetický vzhľad, ale aj odolnosť a ľahké čistenie. Vďaka vysoko kvalitnému materiálu si kreslo zachováva svoj bezchybný vzhľad po mnoho rokov a umožňuje vám užívať si nezmenený komfort po dlhú dobu. Vyžaduje montáž.
Nosnosť:
- 120 kg
Rozmery:
- šírka: 80 cm
- hĺbka: 90-160 cm
- výška: 105 cm
- výška sedu: 47 cm
Dodatočné informácie:
- sedadlo s funkciou elektrického naklápania
- USB zásuvka

| Farba | béžová |
|---|---|
| Výška | 105 cm |
| Výška sedu | 47 cm |
| Hĺbka sedu | 53 cm |
| Šírka sedu | 53 cm |
| Šírka | 80 cm |
| Nosnosť | 120 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 90 cm, 160 cm |



















