Relaxačné kreslo CARINIO je súkromnou relaxačnou zónou, kde si môžete jediným pohybom upraviť polohu podľa svojich potrieb. Vďaka masážnej funkcii a elektrickému naklápaniu je každý okamih strávený v ňom čistým komfortom. viac
Relaxačné kreslo CARINIO je súkromnou relaxačnou zónou, kde si môžete jediným pohybom upraviť polohu podľa svojich potrieb. Vďaka masážnej funkcii a elektrickému naklápaniu je každý okamih strávený v ňom čistým komfortom.
Minimalistický tvar v kombinácii s látkou s jemnou textúrou vnáša do priestoru nádych luxusu. Jemné prešívanie, široké podrúčky a vysoká chrbtová opierka zaručujú estetiku aj ergonomický komfort, hodiaci sa ku klasickému aj modernému usporiadaniu.
Kreslo je vyrobené z odolných materiálov, ktoré odolávajú každodennému používaniu, a zachováva si svoj elegantný vzhľad po dlhú dobu. Pevná konštrukcia a spoľahlivý mechanizmus zaisťujú hladký chod a mimoriadnu odolnosť.
Každý deň je možné zakončiť relaxačnou masážou a chvíľkou relaxácie v dokonale prispôsobenej polohe.
Nosnosť:
- 120 kg
Rozmery:
- výška 87 - 107 cm
- výška sedu 50 - 54 cm
- šírka 75 cm
- hĺbka 95 - 165 cm
Dodávané v demontovanom stave.

| Farba | béžová |
|---|---|
| Výška | 87 cm, 107 cm |
| Výška sedu | 50 cm, 54 cm |
| Hĺbka sedu | 53 cm |
| Šírka sedu | 54 cm |
| Šírka | 75 cm |
| Nosnosť | 120 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 95 cm, 165 cm |


















