Je nám cťou vám predstaviť pohovku MILANO 2S, ideálnu ponuku pre milovníkov retro štýlu a klasického dizajnu.Vyrobené z masívnej drevenej konštrukcie, dokonale kombinuje tradičnú formu s moderným štýlom. Sedák a operadlo čalúnené látkou Castel dodávajú eleganciu a pohodlie. viac
Je nám cťou vám predstaviť pohovku MILANO 2S, ideálnu ponuku pre milovníkov retro štýlu a klasického dizajnu. Vyrobené z masívnej drevenej konštrukcie, dokonale kombinuje tradičnú formu s moderným štýlom. Sedák a operadlo čalúnené látkou Castel dodávajú eleganciu a pohodlie.
Pohovka MILANO 2S nielen krásne vyzerá, ale vďaka vysoko kvalitným materiálom použitým pri jej výrobe zaujme aj svojou odolnosťou. Ak chcete vytvoriť ucelený aranžmá, v našej ponuke nechýba ani trojmiestna pohovka a kreslo z kolekcie MILANO. Dodávané v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 200 kg
Rozmery:
- šírka 117 cm
- hĺbka 73 cm
- výška 77 cm
- výška sedu 44 cm

| Farba | sivá |
|---|---|
| Výška | 77 cm |
| Výška sedu | 44 cm |
| Hĺbka sedu | 50 cm |
| Šírka sedu | 110 cm |
| Šírka | 117 cm |
| Nosnosť | 200 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 73 cm |







