S potešením vám predstavujeme kreslo MILANO 1S, ktoré je ideálnou ponukou pre tých, ktorí oceňujú retro štýl. Toto kreslo vyrobené z masívnej drevenej konštrukcie spája tradíciu s dokonalou integráciou do súčasných interiérových trendov. viac
S potešením vám predstavujeme kreslo MILANO 1S, ktoré je ideálnou ponukou pre tých, ktorí oceňujú retro štýl. Toto kreslo vyrobené z masívnej drevenej konštrukcie (masívne bukové drevo, lakované v odtieni tmavý orech) spája tradíciu s dokonalou integráciou do súčasných interiérových trendov. Sedák a operadlo čalúnené látkou Castel dodávajú eleganciu a pohodlie a zároveň vnášajú do každého interiéru závan sviežosti. Dodávané v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- šírka 62 cm
- hĺbka 73 cm
- výška 77 cm
- výška sedu 44 cm

| Farba | sivá |
|---|---|
| Výška | 77 cm |
| Výška sedu | 44 cm |
| Hĺbka sedu | 50 cm |
| Šírka sedu | 55 cm |
| Šírka | 62 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 73 cm |






