S radosťou vám predstavujeme unikátne otočné kreslo NITRO 2, ktoré zaujme nielen svojim dizajnom, ale taktiež poskytuje bezkonkurenčný komfort pri používaní. viac
S radosťou vám predstavujeme unikátne otočné kreslo NITRO 2, ktoré zaujme nielen svojim dizajnom, ale taktiež poskytuje bezkonkurenčný komfort pri používaní.
Je vybavená pokročilým mechanizmom MULTIBLOCK, zvyšuje komfort a umožňuje dokonalé prispôsobenie individuálnym potrebám a preferenciám používateľa. Nastaviteľné podrúčky navyše umožňujú presne prispôsobiť ich výšku vašej postave a preferovanej polohe sedenia. Tieto výhody robia z kresla NITRO 2 vynikajúcu voľbu pre ľudí, ktorí oceňujú pohodlie a ergonómiu pri dlhodobom používaní.
Herné kreslo NITRO 2 spĺňa nielen funkčné požiadavky pre herných nadšencov, ale je aj elegantným doplnkom každého interiéru. Jeho moderný dizajn a vysoko kvalitné materiály z neho urobia nielen pohodlné miesto na odpočinok pri dlhom hraní, ale aj štýlovú dekoráciu do každej miestnosti.
Nosnosť:
- 120 kg
Rozmery:
- šírka: 66 cm
- hĺbka: 68 cm
- výška: 130-137 cm
- výška sedu: 44-51 cm
Materiál:
- tkanina
- polypropylén
Dodatočné informácie:
- MULTIBLOCK mechanizmus
- nastaviteľné podrúčky
- dodávané v demontovanom stave

| Farba | čierna, sivá |
|---|---|
| Výška | 130 cm, 137 cm |
| Výška sedu | 44 cm, 51 cm |
| Hĺbka sedu | 50 cm |
| Šírka sedu | 45 cm |
| Šírka | 66 cm |
| Nosnosť | 120 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 68 cm |