Čalúnená stolička K416 VELVET sa bude skvele hodiť do moderne zariadenej jedálne pri rodinnom stole alebo pri kuchynskom ostrovčeku, kde sa môže najesť menšia skupina. viac
Čalúnená stolička K416 VELVET sa bude skvele hodiť do moderne zariadenej jedálne pri rodinnom stole alebo pri kuchynskom ostrovčeku, kde sa môže najesť menšia skupina. Je čalúnená jemnou a na dotyk príjemnou zamatovou látkou v módnej horčičnej farbe. Sedák a operadlo stoličky majú dekoratívne prešívanie, ktoré dodáva kúzlo a atraktivitu. Stabilný podstavec je vyrobený z chrómovanej ocele striebornej farby. Moderná stolička K416 VELVET vďaka kvalitným materiálom zaručuje dlhodobú úžitkovú hodnotu nábytku pri zaistení komfortu používania. Dodávané v demonte.
Nosnosť:
- 120 kg
Rozmery:
- výška 101 cm
- výška sedu 47 cm
- šírka 45 cm
- hĺbka 54 cm

| Farba | horčicová |
|---|---|
| Výška | 101 cm |
| Výška sedu | 47 cm |
| Hĺbka sedu | 40 cm |
| Šírka sedu | 45 cm |
| Šírka | 43 cm |
| Nosnosť | 120 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 54 cm |









