Stolička K416 VELVET do obývacej miestnosti je krásna stolička s elegantným jemným prešívaním. Sedák a operadlo sú čalúnené jemnou a na dotyk príjemnou zamatovou látkou. viac
Stolička K416 VELVET do obývacej miestnosti je krásna stolička s elegantným jemným prešívaním. Sedák a operadlo sú čalúnené jemnou a na dotyk príjemnou zamatovou látkou v obľúbenej a elegantnej námorníckej modrej farbe, vďaka ktorej sa stolička bude hodiť takmer do väčšiny aranžmá a dodá vám triedu a šik. Konštrukcia sedadla je založená na oceľovom chrómovanom ráme v klasickom štvornohom prevedení, vďaka ktorému je stolička odolná a stabilná Stolička K416 VELVET je ideálna stolička do jedálne a obývacej miestnosti. Dokonale zapadne do okúzľujúcich interiérov a stane sa zároveň vynikajúcou dekoráciou interiéru. Dodávané v demonte.
Nosnosť:
- 120 kg
Rozmery:
- výška 101 cm
- výška sedu 47 cm
- šírka 45 cm
- hĺbka 54 cm

| Farba | modrá |
|---|---|
| Výška | 101 cm |
| Výška sedu | 47 cm |
| Hĺbka sedu | 40 cm |
| Šírka sedu | 45 cm |
| Šírka | 43 cm |
| Nosnosť | 120 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 54 cm |








