Jedálenské kreslo AZUL velvet bude dokonalou dekoráciou interiéru. Dobre poslúži ako v domoch a bytoch, tak aj v kancelárskych priestoroch, reštauráciách a kaviarňach. viac
Dizajnová stolička AZUL velvet čalúnená sivým zamatom má mimoriadny, moderný tvar, ktorý zaujme svojim jedinečným vzhľadom. Minimalistické operadlo a pohodlné sedadlo sú podporené konštrukciou z masívneho čierneho bukového dreva. Táto drevená stolička je odolná a skvele zapadne do moderných aj industriálnych interiérov. Jedálenské kreslo AZUL velvet bude dokonalou dekoráciou interiéru. Dobre poslúži ako v domoch a bytoch, tak aj v kancelárskych priestoroch, reštauráciách a kaviarňach.
Vlastnosti produktu:
- stolička čalúnená sivou zamatovou látkou,
- základňa z masívneho bukového dreva, čierna,
- pre vlastnú montáž.
Nosnosť:
- 80 kg
Rozmery:
- výška 79 cm
- výška sedu 44 cm
- šírka 50 cm
- hĺbka 53 cm

| Farba | čierna, sivá |
|---|---|
| Výška | 79 cm |
| Výška sedu | 44 cm |
| Hĺbka sedu | 44 cm |
| Šírka sedu | 45 cm |
| Šírka | 50 cm |
| Nosnosť | 80 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 53 cm |





