Stolička K247 je originálny model stoličky s kovovou podnožou vo farbe medový dub s poťahom sedadla ekokožou a operadlom v sivej farbe. viac
Stolička K247 je originálny model stoličky s kovovou podnožou vo farbe medový dub s poťahom sedadla ekokožou a operadlom v sivej farbe. Prezentovaný model stoličky vyzerá podobne ako nábytok, ktorý bol v domácnostiach ľudí žijúcich v 50. a 60. rokoch 20. storočia. Ide o návrat ku koreňom, ktorý dodá interiéru nášho bytu jedinečný charakter. Kovová stolička K247 je určite kus nábytku, ktorý vďaka použitiu kovovej podnože vydrží roky. Stolička je stabilná a odolná a ľahko sa čistí. Veľkou prednosťou čalúnené stoličky K247 sú podrúčky spojené s operadlom, čo umožňuje pohodlné opretie rúk. Popísaná stolička sa bude hodiť do vintage, retro aj škandinávskych interiérov, pretože nábytok je svojou formou jednoduchý a môže byť zaujímavým doplnkom jedálne, obývacej miestnosti alebo spálne.
Nosnosť:
- 120 kg
Rozmery:
- výška 80 cm
- výška sedu 45 cm
- šírka 53 cm
- hĺbka 57 cm

| Farba | sivá |
|---|---|
| Výška | 80 cm |
| Výška sedu | 45 cm |
| Hĺbka sedu | 46 cm |
| Šírka sedu | 48 cm |
| Šírka | 53 cm |
| Nosnosť | 120 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 57 cm |








