Biela stolička K247 je moderná jedálenská stolička, ktorá sa skvele hodí do interiérov v štýle vintage aj do škandinávskeho štýlu a je účinným doplnkom obývacej miestnosti, kuchyne alebo jedálne. viac
Stolička K247 je atraktívny model stoličky s kovovou podnožou vo farbe medový dub s čalúnením z bielej ekokože. Obrovskou prednosťou čalúneného kresla K247 sú podrúčky spojené s operadlom, ktoré umožňujú pohodlné opretie rúk. Stolička je stabilná a odolná, oceľová podnož je odolná proti mechanickému poškodeniu a korózii, zaisťujúca dlhodobé používanie. Čalúnenie z ekokože sa však ľahko čistí a udržuje v čistote. Biela stolička K247 je moderná jedálenská stolička, ktorá sa skvele hodí do interiérov v štýle vintage aj do škandinávskeho štýlu a je účinným doplnkom obývacej miestnosti, kuchyne alebo jedálne.
Nosnosť:
- 120 kg
Rozmery:
- výška 80 cm
- výška sedu 45 cm
- šírka 53 cm
- hĺbka 57 cm

| Farba | biela |
|---|---|
| Výška | 80 cm |
| Výška sedu | 45 cm |
| Hĺbka sedu | 46 cm |
| Šírka sedu | 48 cm |
| Šírka | 53 cm |
| Nosnosť | 120 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 57 cm |









