Kresielko K410 je stolička čalúnená horčicovým zamatom do jedálne a obývacej miestnosti. Stolička má operadlo v tvare hrebeňa. Takáto dizajnová stolička sa bude skvele hodiť ako pohodlné miesto na sedenie. viac
Kresielko K410 je stolička čalúnená horčicovým zamatom do jedálne a obývacej miestnosti. Stolička má operadlo v tvare hrebeňa. Takáto dizajnová stolička sa bude skvele hodiť ako pohodlné miesto na sedenie, ale aj ako dekorácia do jedálne alebo obývacej miestnosti zariadenej v elegantnom glamour štýle. Zamat je materiál, ktorý je príjemný na dotyk a na slnku sa krásne leskne. Moderné kresielko K410 má pevné nohy z čiernej práškovo lakovanej ocele. Vďaka použitiu kovu sú nohy odolné a stabilné pri používaní. Dodávame v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- výška 85 cm
- výška sedu 50 cm
- šírka 65 cm
- hĺbka 62 cm

| Farba | horčicová |
|---|---|
| Výška | 85 cm |
| Výška sedu | 50 cm |
| Hĺbka sedu | 47 cm |
| Šírka sedu | 49 cm |
| Šírka | 65 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 62 cm |





