Kresielko K410 je ponuka určená ľuďom, ktorí hľadajú krásnu stoličku do jedálne a obývacej miestnosti v elegantnom, očarujúcom štýle. viac
Kresielko K410 je ponuka určená ľuďom, ktorí hľadajú krásnu stoličku do jedálne a obývacej miestnosti v elegantnom, očarujúcom štýle. Prvkom, ktorý priťahuje zvláštnu pozornosť, je originálne riešená sedacia časť pripomínajúca škrupinu. Hlboké prešívanie na operadle vyzerajú ako samostatné segmenty, čo umožňuje dosiahnuť tento jedinečný škrupinový efekt. Operadlo a sedák stoličky K410 sú čalúnené jemnou a na dotyk príjemnou zamatovou látkou v krásnej ružovej farbe. Zamat pôsobí mimoriadne elegantne a na slnku sa nádherne leskne. Nohy stoličky sú vyrobené z ocele s čiernou práškovou farbou. Vďaka použitiu kovu si môžeme byť istí, že nohy sú pevné, odolné a stabilné pri používaní. Dodávame v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- výška 85 cm
- výška sedu 50 cm
- šírka 65 cm
- hĺbka 62 cm

| Farba | ružová |
|---|---|
| Výška | 85 cm |
| Výška sedu | 50 cm |
| Hĺbka sedu | 47 cm |
| Šírka sedu | 49 cm |
| Šírka | 65 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 62 cm |







