Kresielko K516 je dizajnový kus nábytku elegantného vzhľadu, ktorý určite zaujme svojim jedinečným dizajnom. Kreslo je vyrobené v nadčasovej olivovej farbe. viac
Kresielko K516 je dizajnový kus nábytku elegantného vzhľadu, ktorý určite zaujme svojim jedinečným dizajnom. Kreslo je vyrobené v nadčasovej olivovej farbe a má jedinečné operadlo z tkanej látky, ktoré poskytuje pohodlnú oporu sediacej osobe. Pevná podnož z čierno lakovaného kovu zaručuje stabilitu a odolnosť nábytku. Stolička K516 je ideálnou voľbou pre ľudí, ktorí vo svojom interiéri oceňujú funkčnosť a originálny dizajn. Bude perfektný ako dizajnový akcent v obývacej miestnosti alebo jedálni a dodá miestnosti jedinečný charakter. Dodávame v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- výška 79 cm
- výška sedu 49 cm
- šírka 57 cm
- hĺbka 60 cm

| Farba | olivová |
|---|---|
| Výška | 79 cm |
| Výška sedu | 49 cm |
| Hĺbka sedu | 47 cm |
| Šírka sedu | 47 cm |
| Šírka | 57 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 60 cm |













