Model stoličky K-554 je harmonickou kombináciou klasiky a moderny, spĺňajúcej očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov. Použitie dvoch rôznych látok dodáva stoličke eleganciu a jedinečný štýl. viac
Model stoličky K-554 je harmonickou kombináciou klasiky a moderny, spĺňajúcej očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov. Použitie dvoch rôznych látok dodáva stoličke eleganciu a jedinečný štýl.
Jedným z charakteristických rysov stoličky K-554 je funkcia polovičného otočenia, ktorá v kombinácii s pevnou základňou zaisťuje stabilitu a funkčnosť. Vďaka tomu je prezentovaná stolička praktickým a pohodlným riešením do každej miestnosti. Stolička K-554 spolu so stolom HILARIO tvorí jedinečnú kompozíciu, ktorá dokonale spája eleganciu, funkčnosť a vycibrený štýl.
Nosnosť:
- 120 kg
Rozmery:
- šírka: 58 cm
- hĺbka: 67 cm
- výška: 90 cm
- výška sedu: 51 cm
Materiál:
- tkanina
- ekokoža
- oceľ s práškovým nástrekom

| Farba | béžová, hnedá |
|---|---|
| Výška | 90 cm |
| Výška sedu | 51 cm |
| Hĺbka sedu | 42 cm |
| Šírka sedu | 50 cm |
| Šírka | 58 cm |
| Nosnosť | 120 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 67 cm |











