Pokiaľ chcete vo svojom interiéri jedinečné akcenty, ktoré podčiarknu jeho loftový charakter, stolička K-562 je presne to, čo potrebujete. Sedák potiahnutý látkou poskytuje nielen pohodlie, ale aj zmäkčuje tvrdosť stoličky. viac
Pokiaľ chcete vo svojom interiéri jedinečné akcenty, ktoré podčiarknu jeho loftový charakter, stolička K-562 je presne to, čo potrebujete. Sedák potiahnutý látkou poskytuje nielen pohodlie, ale aj zmäkčuje tvrdosť stoličky. Štruktúra ohýbanej preglejky mu dodáva jedinečný charakter, ktorý dokonale ladí s pôdnym štýlom miestnosti. Kombinácia moderného dizajnu, bezkonkurenčného pohodlia a atraktívnej ceny robí zo stoličky K-562 vynikajúcu voľbu pre váš interiér.
Vyberte si osobitý design, ktorý bude odrážať industriálny charakter miestnosti a vyberte si toto neobvyklé kreslo.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- šírka: 51 cm
- hĺbka: 55 cm
- výška: 75 cm
- výška sedu: 45 cm

| Farba | béžová |
|---|---|
| Výška | 75 cm |
| Výška sedu | 45 cm |
| Hĺbka sedu | 47 cm |
| Šírka sedu | 49 cm |
| Šírka | 51 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 55 cm |
