Kancelárska otočná stolička je dokonalou kombináciou funkčnosti a elegantného dizajnu, ktorá sa bude dobre vynímať ako v kancelárii, tak v domácej pracovni. Vyrobené z kvalitnej čiernej sieťoviny, zaručuje výbornú cirkuláciu vzduchu, čo zvyšuje komfort aj pri dlhých hodinách používania. viac
Kancelárska otočná stolička je dokonalou kombináciou funkčnosti a elegantného dizajnu, ktorá sa bude dobre vynímať ako v kancelárii, tak v domácej pracovni. Vyrobené z kvalitnej čiernej sieťoviny, zaručuje výbornú cirkuláciu vzduchu, čo zvyšuje komfort aj pri dlhých hodinách používania. Vybavená funkciou MULTIBLOCK umožňuje aretáciu operadla v rôznych polohách, čo umožňuje jeho prispôsobenie individuálnym preferenciám používateľa. Nastaviteľné podrúčky, hlavová a chrbtová opierka poskytujú ergonomickú podporu, odľahčujú chrbticu a zlepšujú komfort sedenia. Stabilné podnož a kolieska s hladkým chodom uľahčujú mobilitu a zároveň zaisťujú bezpečné používanie. Vďaka modernému vzhľadu a klasickým farbám sa kreslo skvele hodí do profesionálnych interiérov. Je perfektnou voľbou pre ľudí, ktorí oceňujú pohodlie, funkčnosť a vysokú kvalitu spracovania.
Nosnosť:
- 90 kg
Rozmery:
- šírka 58 cm
- hĺbka 57 cm
- výška 100 – 112 cm
- výška sedu 43 - 55 cm
Dodávané v demontovanom stave.

| Farba | čierna, sivá |
|---|---|
| Výška | 100 cm, 112 cm |
| Výška sedu | 43 cm, 55 cm |
| Hĺbka sedu | 42 cm |
| Šírka sedu | 46 cm |
| Šírka | 58 cm |
| Nosnosť | 90 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 57 cm |








