Kancelárska stolička je elegantnou a funkčnou voľbou do kancelárie. Čalúnenie z ekokože jej dodáva moderný a subtílny vzhľad, ktorý sa hodí k najrôznejším dizajnom interiéru. Stolička je vybavená mechanizmom nastavenia výšky, ktorý umožňuje prispôsobenie individuálnym potrebám používateľa. viac
Kancelárska stolička je elegantnou a funkčnou voľbou do kancelárie. Čalúnenie z ekokože jej dodáva moderný a subtílny vzhľad, ktorý sa hodí k najrôznejším dizajnom interiéru. Stolička je vybavená mechanizmom nastavenia výšky, ktorý umožňuje prispôsobenie individuálnym potrebám používateľa. Vďaka kovovej podnoži je stolička stabilná a odolná a kolieska umožňujú voľný pohyb po rôznych povrchoch. Nenastaviteľné podrúčky poskytujú pohodlnú oporu pri práci alebo štúdiu. Kancelárske kreslo je vybavené funkciou MULTIBLOCK. Vďaka rozmerom je kreslo kompaktné a ideálne do menších miestností. Dodávané v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 120 kg
Rozmery:
- šírka 66 cm
- hĺbka 73 cm
- výška 116 - 124 cm
- výška sedu 43 -51 cm

| Farba | sivá |
|---|---|
| Výška | 124 cm, 116 cm |
| Výška sedu | 51 cm, 43 cm |
| Hĺbka sedu | 49 cm |
| Šírka sedu | 52 cm |
| Šírka | 66 cm |
| Nosnosť | 120 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 73 cm |






