Kreslo BLOOM je pohodlné a funkčné kancelárske kreslo vyznačujúce sa profilovaným operadlom čalúneným membránovou látkou. V operadle je otvor, ktorý uľahčuje odsunutie stoličky od stola. viac
Kreslo BLOOM je pohodlné a funkčné kancelárske kreslo vyznačujúce sa profilovaným operadlom čalúneným membránovou látkou. V operadle je otvor, ktorý uľahčuje odsunutie stoličky od stola. Vďaka použitiu tejto tkaniny bude mať používateľ lepšiu cirkuláciu vzduchu, čo mu umožní cítiť sa v teplejších dňoch pohodlnejšie. Kreslo je vybavené pohyblivými podrúčkami, ktoré sú navyše čalúnené membránovou látkou, čo umožňuje pohodlné opretie paží a odľahčenie pažím a ramenným svalom. Krížová základňa kresla je vyrobená z plastu a kreslo je dodávané s plastovými kolieskami. Kancelárska stolička je tiež vybavená mechanizmom TILT, ktorý umožňuje plynulé nastavenie výšky sedadla, voľné hojdanie a aretáciu operadla vo zvislej polohe.
Vlastnosti produktu
- kreslo čalúnené membránovou látkou,
- plastové podrúčky s mäkkými podložkami,
- TILT mechanizmus,
- plynulé nastavenie výšky kresla,
- aretácia operadla vo zvislej polohe,
- voľné hojdanie,
- základňa z plastu,
- nosnosť 100 kg,
- dodávané v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- šírka: 65 cm
- hĺbka: 60 cm
- výška: 110 - 120 cm
- výška sedu: 48 - 58 cm

| Farba | čierna, sivá |
|---|---|
| Výška | 110 cm, 120 cm |
| Výška sedu | 48 cm, 58 cm |
| Hĺbka sedu | 48 cm |
| Šírka sedu | 50 cm |
| Šírka | 65 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 60 cm |



