Kreslo DESMOND je extrémne pohodlné kreslo, ktoré sa bude skvele hodiť do firemných kancelárií aj domácich kancelárií. Široký, pohodlný dizajn sedadla a operadla robí jeho používanie mimoriadne pohodlným a príjemným. viac
Krásne čalúnenie z ekologickej kože robí kreslo výnimočne elegantné. Vďaka mechanizmu TILT je možné stoličku dokonale prispôsobiť našim potrebám, a to ako z hľadiska výšky sedu, tak uhla operadla. Umožňuje aj jemné, relaxačné hojdanie. Kreslo DESMOND je vybavené päťlúčovou pojazdnou základňou so sadou gumových koliesok, ktoré sú určené na tvrdé povrchy ako panely alebo dlaždice.
Kreslo DESMOND je veľmi univerzálnym riešením, moderným interiérom dodá veľa nadčasového štýlu a klasickým súčasným dizajnom.
Vlastnosti produktu
- sedák a operadlo z eko kože,
- otočné sedadlo,
- regulovaná výška,
- kríž vyrobený z plastu,
- TILT mechanizmus,
- vybavená pogumovanými kolesami,
- dodávané v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 136 kg
Rozmery:
- šírka: 67 cm
- hĺbka: 70 cm
- výška: 112 - 119 cm
- výška sedu: 48 - 55 cm

| Farba | béžová |
|---|---|
| Výška | 112 cm, 119 cm |
| Výška sedu | 48 cm, 55 cm |
| Hĺbka sedu | 52 cm |
| Šírka sedu | 47 cm |
| Šírka | 67 cm |
| Nosnosť | 136 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 70 cm |




